S l u ž b y

Na co se můžete těšit?

Masáže

Masáže jsou jedním z nejstarších způsobů, jak uvolnit tělo a zároveň i mysl. Napříč rozmanitými kulturami se po dobu několika tisíciletí potvrzují blahodárné účinky masáží na člověka. Zejména v dnešní době, kdy většina dne je naplněna prací, stresem a neustálým spěchem, je více než důležité, najít si čas na odpočinek a relaxaci.

Každá masáž nepůsobí výhradně na tělo nebo výhradně na psychiku člověka. Jejich účinky se prolínají. Někdy můžete mít intenzivnější pocit, že jste prospěli spíše tělu, někdy si odpočine vaše mysl. Nicméně vždy masáže působí na vnitřní i vnější schránku člověka, a proto jsou tak vyhledávanými procedurami. Nezapomínejte, že účinky masáží jsou závislé na pravidelnosti návštěv, a proto se řiďte radami zkušených masérů. Rovnoměrná regenerace, odpočinek a uvolnění by se měla stát součástí zdravého stylu, který vám zajistí vitalitu, mladistvost i nepřeberné množství energie. Kromě odpočinku od denních starostí se můžete těšit na výrazně zlepšený stav pokožky. 

Pedikúra

Přístrojová pedikúra, suchá pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra prováděná s profesionálními a certifikovanými přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. 

Přístrojová pedikúra se používá:

na ošetření nehtů, především jejich tvarování, na ošetření při problémech se zarůstajícími nehty, zdeformovanými nehty, na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže a na kuří oka. Je vhodná pro diabetické pacienty

Pracuji s přístrojem značky hadewe na pedikúru, s otáčkami do 40 000 za minutu, který je vybaven bodovým odsáváním. 

Dopřejte si pedikúru bez bolesti či krvavých poranění, při které Vám precizně ošetřím nehty i chodidla. Pedikúra Vám bude poskytnuta v profesionálním masážním křesle. Celá procedura trvá cca 1 hodinu.  


Kosmetika

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Čepelí je nerezový nůž, který osciluje, a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

Permanentní make-up

Permanentní make-up nenahrazuje klasický make-up jako takový a žena by neměla působit přelíčeným dojmem, naopak podtrhuje rysy obličeje a koriguje drobné nedostatky krásy. Pigmentace není trvalá, protože pigmenty jsou vstřebávatelné a postupně blednou. Pigmenty drží svoji intenzitu přibližně 2-5 let v závislosti od vaší pokožky, kosmetiky, kterou používáte, od působení UV záření a v neposlední řadě i od tónu barvy, kterou jsme použili při aplikaci.

Před samotným zákrokem se konzultuje doporučený tvar a barva odstínu a následně se tvar předkreslí. Při proceduře se používá povrchové anestetikum pro znecitlivění tetovaného místa, zákrok není bolestivý, spíše trochu nepříjemný. Samozřejmě, záleží na individuální citlivosti zákaznice. Pak následuje samotný úkon, který trvá přibližně 1 hodinu.
Bezprostředně po práci je pigmentované místo trošku podrážděné, oteklé a zarudlé. Permanentní make-up je výrazný, ale do týdne se vše krásně vyhojí a pigmentované místo zbledne. Aby Vám permanentní make-up pěkně držel, je třeba celou proceduru opakovat, provést korekci a to nejdříve za 6 týdnů a nejpozději do 3 měsíců.

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to známým, pokud jste nebyli spokojeni, řekněte to prosím mně.